قوانین و مقررات ثبت نام در کلاس های معاونت آموزشی

1- شهریه ثبت‌نام کلاسهای آموزشی به نام شخص متقاضی دوره ، به صورت غیر حضوری از طریق ورود به سامانه www.jtehran.com و اتصال به درگاه بانکی، به حساب معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و یا از طریق مراجعه حضوری به آدرس مراکز رسمی معاونت آموزشی پژوهشگاه انجام می پذیرد. پرداخت نقدی به هر عنوان غیر قانونی و غیر قابل پیگیری می‌باشد.

2- تشكيل كلاس ها (چه حضوری و چه آنلاین)، منوط به رسیدن به حد نصاب لازم مي‌باشد و در صورت عدم تشكيل كلاس کل شهريه پرداختي مسترد خواهد شد.

3- رعايت پوشش اسلامي در کلاس های حضوری و کلاس های غیر حضوری (در صورت روشن نمودن دوربین در فضای کلاس آنلاین ) و موازین اخلاقی و انضباطی براي كليه فراگیران کلاس های جهاد دانشگاهی توسط فراگیر و استاد الزامي است.

4- فراگیر موظف به حضور مرتب در کلاس‌ها حضوری و آنلاین، طبق برنامه تعیین شده از سوی مرکز آموزش می‌باشد. افزایش مجموع غیبت های موجه و غیر موجه فراگیر از یک چهارم کل ساعات دوره موجب محروم شدن وی از امتحان و عدم صدور گواهینامه پایان دوره خواهد شد.

5- حداقل نمره قبولی برای صدور گواهی پایان دوره 12 از 20 و یا 60 از 100 می‌باشد. (براي دوره ­هاي زبانهاي خارجي 75 از 100 مي­باشد)

6- صدور هرگونه گواهی الکترونیک پایان دوره منوط به تسویه حساب کامل و کسب امتیازات لازم حداکثر تا یکسال پس از اتمام دوره میسر می باشد. کلیه مدارک و مستندات مربوطه پس از مدت مذکور معدوم خواهد شد. صدور مجدد هرگونه گواهی پس از مدت یاد شده مستلزم پرداخت هزینه صدور گواهی خواهد بود.

 7- صدور گواهینامه کاغذی مستلزم درخواست فراگیر و پرداخت هزینه خواهد بود. این گواهینامه یک هفته پس از درخواست صادر و تحویل خواهد شد. بدیهی است این گواهینامه نیز حداکثر سه ماه پس از صدور در مرکز نگهداری می گردد. صدور مجدد در صورت امکان، منوط به درخواست مجدد و پرداخت هزینه صدور گواهینامه می باشد.

7- شرکت در امتحان مجدد در صورت موجه بودن غیبت فراگیر و با تأیید گروه آموزشی، پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون مجدد، امکان پذیر می‌باشد. (به قوانین و مقررات مربوطه با توجه به شرایط دوره های آموزشی بخصوص دوره های آموزشی مرکز هنر، دقت گردد.)

8- رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی بوده و مسئولیت آن بر عهده فراگیر می باشد.

9 - در صورت اعمال تعطیلی در چارچوب تصمیمات ابلاغی نهادهای رسمی کشور، (نظیر فراگیری بیماری کرونا و یا .....) کلاس های حضوری به صورت آنلاین برگزار می گردد، که از طریق جهاد دانشگاهی، اطلاع رسانی خواهد شد.

10 – رعایت پروتکل های بهداشتی در طول برگزاری دوره آموزشی جزء تعهدات فراگیران می باشد.

11- حضور همراه به هر عنوان در کلاس آموزشی ممنوع است.

12- استفاده از تلفن همراه در کلاس و استعمال دخانیات در محیط آموزشی ممنوع می باشد.

13- مرکز آموزش جهاددانشگاهی در قبال اموال همراه فراگیران هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

14 – سایر شرایط اختصاصی دوره های آموزشی میان مدت و بلند مدت، توسط گروه آموزشی اطلاع رسانی گردیده و در پرونده آموزشی فراگیران نگهداری می گردد.

15- شرایط و نحوه بازپرداخت شهریه بعلت انصراف از دوره آموزشی :

الف- متقاضی انصراف از دوره لازم است درخواست انصراف خود را یا از طریق سامانه و یا به بصورت کتبی تکمیل و به دفتر ثبت نام ارائه نماید.

ب- میزان استرداد شهریه مطابق جدول ذیل خواهد بود:

زمان انصراف

میزان استرداد شهریه

قبل از تشکیل کلاس

90%

پس از تشکیل جلسه اول

75%

پس از تشکیل جلسه دوم

50%

پس از تشکیل جلسه سوم

به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد

ج- بازپرداخت شهریه پس از تایید مرکز آموزشی ، منحصراً در وجه متقاضی دوره به شماره شبای اعلام شده از سوی فراگیر واریز خواهد شد. بدیهی است در صورت اعلام شماره شبای اشتباه از سوی فراگیر، مسئولیت آن به عهده خود فراگیر خواهد بود. (با توجه به ترتیب واریز عودت های شهریه توسط حسابداری، واریز وجه ممکن است مشمول زمان شود)