ثبت نام اقساطی در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

به منظور ارائه خدمات آموزشی به خانواده های تحت پوشش طرح کرامت شرکت بین المللی بامداد تابان آریا (بتا)، کلیه دوره های آموزشی ارائه شده از سوی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برای این عزیزان به صورت اقساطی ارائه می گردد. افراد تحت پوشش، در هنگام ثبت نام وجهی پرداخت نمی کنند و شهریه آنان از طریق کرامت کارت بتا پرداخت می شود.

ثبت نام هایی که تا پایان هر ماه انجام می شود از انتهای ماه بعد در روال پرداخت اقساطی قرار می گیرند و شهریه دوره در 6 قسط مساوی توسط بتا از ثبت نام شدگان کسر و به جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران پرداخت می گردد.

با استفاده از این خدمت، امکان ثبت نام علاقمندان در کلیه دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران (دوره های حضوری و یا آنلاین) وجود دارد و ثبت نام شدگان از این طریق از کلیه مزایای فراگیران آزاد در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برخوردار خواهند شد.

برای استفاده از این طرح، هنگام ثبت نام در دوره ­ها و اتصال به درگاه بانکی برای پرداخت شهریه دوره، کافی است درگاه کرامت را انتخاب کنید. با توجه به اینکه سامانه به صورت آنلاین به دیتابیس کرامت متصل است، چنانچه کد ملی شما جزء کد ملی هایی باشد که تحت پوشش طرح کرامت قرار دارند، سامانه نسبت به پذیرش و ادامه روند ثبت نام شما بدون دریافت وجه اقدام می کند و اگر کد ملی شما جزء افراد تحت پوشش طرح کرامت نباشد درخواست شما رد خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره ها محدودیتی وجود ندارد و هر یک از داوطلبان می توانند با توجه به علاقه و نیاز خود در کلیه دوره هایی که علاقمند هستند ثبت نام و شرکت کنند.

در پایان هر دوره نیز گواهینامه پایان دوره بر اساس قوانین و ضوابط آموزشی جهاد دانشگاهی برای فراگیران صادر خواهد شد.

در صورت انصراف از شرکت در دوره، مطابق قوانین انصراف از دوره جهاد دانشگاهی که در سایت آن درج شده است با متقاضیان انصراف رفتار خواهد شد.

برای ثبت نام در دوره های آموزشی جهاد دانشگاهی و بهره مندی از مزایای کرامت کارت می توانید به آدرس www.jtt.ir مراجعه کنید.